Tájékoztatunk, hogy Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Az oldal használatával elismered, hogy elolvastad és elfogadtad a frissített Adatvédelmi irányelveket. Elfogad

Motor1.com csapat

Helyi menedzsment

Dénes Gergely

Dénes Gergely

Főszerkesztő / General Manager
gergely.denes@motor1.com
  • 7 év az online és print médiában szerzőként és főszerkesztőként
  • Szerző majd főszerkesztő az F1-Live/GP-Live/Auto-Live-nál
Cikkek tőle:
Lakatos István

Lakatos István

Szerkesztő / Digital Manager
istvan.lakatos@motor1.com
  • 2 év informatikai területen
  • 3 év az online médiában autó/motorsport szerkesztőként

Globális menedzsment

Colin Smith

Colin Smith

Vezérigazgató, Motorsport Network
csmith@motorsport.com
  • 5 év ügyvezetőként/alelnökként a NASCAR Digital Media-nál
  • 7 év alelnökként a New Media & Distribution for Raycom Sports / Raycom Media-nál
  • 20 év összesített tapasztalat a sport és szórakoztatóipar területén
John Neff

John Neff

Főszerkesztő
john.neff@motor1.com
  • Közel tíz év tapasztalat szerkesztőként a világ legnagyobb autós lapjává váló Autoblog.com-nál
  • Két év vezető autós szerkesztőként a The Wirecutter-nél
Jan Reese

Jan Reese

Pénzügyi vezető, Motorsport Network
jan.reese@motorsport.com
  • Nemzetközi tapasztalatokkal bíró pénzügyi vezető, aki az autóipar területén és azon kívül is számos cégnél töltött be vezető pozíciót
Geoff Love

Geoff Love

Európai műveletek elnöke - Motor1.com
geoff.love@motor1.com
  • Több mint 20 év tapasztalat az Egyesült Királyság legnagyobb kiadóinál, mint a BBC, Bauer és Dennis Publishing
  • Ügyvezető az Octane-nál - a világ egyik legelismertebb klasszikus autó márkájánál
  • Kiadóvezet a Dennis Publishing-nál - vezette a printből multi platformmá alakulást
  • Jazz saxophone művész!
Oleg Safronov

Oleg Safronov

Vezető technológiai felelős
oleg.safronov@motorsport.com
  • 12 év tapasztalat szoftverarchitektúra, fejlesztés, multimédia és e-kereskedelem területén
  • 10 years’ experience managing technical teams within corporate businesses and startups.
Guillaume Navarro

Guillaume Navarro

Európai kiadások főszerkesztője - Motor1.com
guillaume.navarro@motor1.com
  • F1-es tudósító 2009 - RMC Radio/BFM TV
  • Gazdag nemzetközi tapasztalat vezető motorsportos és autós TV csatornákon, rádióban, nyomtaott és online médiában
  • PR és pénzügyi tanácsadó - AOL, Pirelli F1, Red Bull Media House, World Superbike Championship
Filippo Salza

Filippo Salza

Európai műveletek elnöke
filippo.salza@motor1.com
  • Több mint 15 év tapasztalat digitális területen
Seyth Miersma

Seyth Miersma

Vezető szerkesztő
seyth.miersma@motor1.com
  • Tíz év tapasztalat az autóiparban újságíróként
  • Korábbi vezető szerkesztő az Autoblog.com-nál, Főszerkesztő a Winding Road digitális magazinnál
  • Ardent supporter of the weird, unloved, and under-appreciated corners of the car world. Tall guy that loves tiny cars
  • Nagy rajongója a mások által leírt, népszerűtlen, csúnya autóknak. Egy magas srác, aki a kis autókat kedveli
Brian Potter

Brian Potter

Globális napi hírszerkesztő
brian.potter@motor1.com
  • A WorldCarFan.com alapítója (1999), Brian Brian kitűnően megértette az internet működését publikálási szempontból. Autóipari háttere lehetővé tette számára, hogy kialakítsa a WorldCarFans.com szerkesztői nézeteit, amit később globális szintre is emelt
Ginger Lindberg

Ginger Lindberg

SEO részleg igazgatója
ginger.lindberg@motor1.com
  • 16 év tapasztalat keresőmotor fejlesztés és optimalizálás területén
  • Honlap SEO és stratégia kialakítása több AOL márkának, beleértve az AOL Autos, MapQuest, Moviefone és Aol.com weboldalakat
  • Könyvtártudományi végzettség a Buffalói Egyetemen
Katie Shenko, Esq.

Katie Shenko, Esq.

Jogi tanácsadó
kshenko@motorsport.com
  • Szellemi tulajdonjog: licenszelés, portfóliókezelés, végrehajtás, perügyek
  • Üzleti: vállalati ügyek, cégek összeolvasztása és felvásárlása, szerződések, perügyek
  • Technológia és E-kereskedelem: licenszelés, gyártás, adattárolás, webfejlesztés
Alex Rothbert

Alex Rothbert

Kontroller

Nemzetközi kiadások igazgatói

Cihangir Perperik

Cihangir Perperik

Igazgató - Motor1.com Törökország
cihangir.perperik@motor1.com
  • Az első és legnagyobb török Forma-1-es oldal alapítója
  • 18 év tapasztalat az online médiában
  • A Damali Bayrak nevű motorsport tartalmú újság alapítója
Fábio Trindade

Fábio Trindade

Igazgató - Motor1.com Brazília
fabio.trindade@motor1.com
  • A Carplace.com.br alapítója (2006)
Francisco Fernández

Francisco Fernández

Igazgató - Motor1.com Spanyolország
francisco.fernandez@motor1.com
  • Közel két évtizednyi autóipari tapasztalat az újságírás területén
  • Instruktor a BMW-nél és az Audinál
  • Az Alatagama Motor and Cars magazin igazgatója
Guillaume Navarro

Guillaume Navarro

Európai kiadások főszerkesztője - Motor1.com
guillaume.navarro@motor1.com
  • F1-es tudósító 2009 - RMC Radio/BFM TV
  • Gazdag nemzetközi tapasztalat vezető motorsportos és autós TV csatornákon, rádióban, nyomtaott és online médiában
  • PR és pénzügyi tanácsadó - AOL, Pirelli F1, Red Bull Media House, World Superbike Championship
Jon Quirk

Jon Quirk

Igazgató - Motor1.com Egyesült Királyság
jon.quirk@motor1.com
  • Korábbi Autotrader főszerkesztő
  • Vezető pozícióban szerzett tapasztalat az Autocar, Pistonheads, Which? és BskyB vállalatoknál

Szerkesztők

Adrian Padeanu

Adrian Padeanu

Közreműködő szerkesztő
adrian.padeanu@motor1.com
  • Former editor at WorldCarFans.com
  • Az olcsó, főképp cseh autók rajongója
Chris Bruce

Chris Bruce

Közreműködő szerkesztő
chris.bruce@motor1.com
  • Szerkesztő az Autoblog-nál
  • Az izomautók nagy kedvelője
Jeff Perez

Jeff Perez

Közreműködő szerkesztő
jeff.perez@motor1.com
  • Former content director at BoldRide
  • Régi Saab modellek nagy rajongója
Christopher Smith

Christopher Smith

Közreműködő szerkesztő
chris.smith@motor1.com
  • 14 év tapasztalat az autóipar területén szabadúszó újságíróként
  • 34 különböző autó tulajdonosa
Magyarország
Nemzetközi kiadások