Motor1.com csapat

Helyi menedzsment

Dénes Gergely

Dénes Gergely

Főszerkesztő / General Manager
gergely.denes@motor1.com
  • 7 év az online és print médiában szerzőként és főszerkesztőként
  • Szerző majd főszerkesztő az F1-Live/GP-Live/Auto-Live-nál
Cikkek tőle:
Lakatos István

Lakatos István

Szerkesztő / Digital Manager
istvan.lakatos@motor1.com
  • 2 év informatikai területen
  • 4 év az online médiában autó/motorsport szerkesztőként
Cikkek tőle:

Globális menedzsment

James Allen

James Allen

Vezérigazgató, Motorsport Network
John Neff

John Neff

Globális szerkesztő főnök
john.neff@motor1.com
  • Közel tíz év tapasztalat szerkesztőként a világ legnagyobb autós lapjává váló Autoblog.com-nál
  • Két év vezető autós szerkesztőként a The Wirecutter-nél
Oleg Safronov

Oleg Safronov

Vezető technológiai felelős
oleg.safronov@motorsport.com
  • 12 év tapasztalat szoftverarchitektúra, fejlesztés, multimédia és e-kereskedelem területén
  • 10 years’ experience managing technical teams within corporate businesses and startups.
Filippo Salza

Filippo Salza

Európai műveletek elnöke
filippo.salza@motor1.com
  • Több mint 15 év tapasztalat digitális területen
Ginger Lindberg

Ginger Lindberg

SEO részleg igazgatója
ginger.lindberg@motor1.com
  • 16 év tapasztalat keresőmotor fejlesztés és optimalizálás területén
  • Honlap SEO és stratégia kialakítása több AOL márkának, beleértve az AOL Autos, MapQuest, Moviefone és Aol.com weboldalakat
  • Könyvtártudományi végzettség a Buffalói Egyetemen
Jan Reese

Jan Reese

Pénzügyi vezető, Motorsport Network
jan.reese@motorsport.com
  • Nemzetközi tapasztalatokkal bíró pénzügyi vezető, aki az autóipar területén és azon kívül is számos cégnél töltött be vezető pozíciót
Alex Rothbert

Alex Rothbert

Kontroller

Nemzetközi kiadások igazgatói

Alessandro Lago

Alessandro Lago

Motor1 Italia igazgatója
alessandro.lago@motor1.com
  • 15 year in online publishing
  • 10 year in automotive journalism
  • OmniAuto.it's founder on 2000
  • World Car of The Year Juror
Brian Potter

Brian Potter

Motor1 hírigazgatója UK
brian.potter@motor1.com
  • A WorldCarFan.com alapítója (1999), Brian Brian kitűnően megértette az internet működését publikálási szempontból. Autóipari háttere lehetővé tette számára, hogy kialakítsa a WorldCarFans.com szerkesztői nézeteit, amit később globális szintre is emelt
Cihangir Perperik

Cihangir Perperik

Motor1 Törökország igazgatója
cihangir.perperik@motor1.com
  • Az első és legnagyobb török Forma-1-es oldal alapítója
  • 18 év tapasztalat az online médiában
  • A Damali Bayrak nevű motorsport tartalmú újság alapítója
Dénes Gergely

Dénes Gergely

Főszerkesztő / General Manager
gergely.denes@motor1.com
  • 7 év az online és print médiában szerzőként és főszerkesztőként
  • Szerző majd főszerkesztő az F1-Live/GP-Live/Auto-Live-nál
Cikkek tőle:
Fábio Trindade

Fábio Trindade

Motor1 Brazília igazgatója
fabio.trindade@motor1.com
  • A Carplace.com.br alapítója (2006)
Francisco Fernández

Francisco Fernández

Motor1 Spanyolország igazgatója
francisco.fernandez@motor1.com
  • Közel két évtizednyi autóipari tapasztalat az újságírás területén
  • Instruktor a BMW-nél és az Audinál
  • Az Alatagama Motor and Cars magazin igazgatója
John Neff

John Neff

Globális szerkesztő főnök
john.neff@motor1.com
  • Közel tíz év tapasztalat szerkesztőként a világ legnagyobb autós lapjává váló Autoblog.com-nál
  • Két év vezető autós szerkesztőként a The Wirecutter-nél
Mael Pilven

Mael Pilven

Motor1 Franciaország helyettes szerkesztője
mael.pilven@motor1.com
  • Ancien journaliste pour Auto Plus et Sport Auto
  • Ancien journaliste pour Autoblog.com France
  • Expertise essais, salons, évènements presse.
Manu Chapodze

Manu Chapodze

Motor1 Oroszország igazgatója
Roland Hildebrandt

Roland Hildebrandt

Motor1 Németország ügyvezetője
roland.hildebrandt@motor1.com
  • Roland Hildebrandt ist studierter Historiker und intimer Kenner der Wankel-Geschichte. Seit 2007 arbeitet er bei AutoNEWS. Er träumt von einem NSU Ro 80 und einem Fiat 126, kann sich aber nicht entscheiden. Sein bester Freund ist derzeit ein hellblauer Koreaner. Außerdem bekommt er all seine Autobücher nicht mehr ins Regal hinein und so ist er auch ein lebendes Lexikon der Automobilgeschichte.

Szerkesztők

Adrian Padeanu

Adrian Padeanu

Közreműködő szerkesztő
adrian.padeanu@motor1.com
  • Former editor at WorldCarFans.com
  • Az olcsó, főképp cseh autók rajongója
Chris Bruce

Chris Bruce

Közreműködő szerkesztő
chris.bruce@motor1.com
  • Szerkesztő az Autoblog-nál
  • Az izomautók nagy kedvelője
Christopher Smith

Christopher Smith

Közreműködő szerkesztő
chris.smith@motor1.com
  • 14 év tapasztalat az autóipar területén szabadúszó újságíróként
  • 34 különböző autó tulajdonosa
Magyarország
Nemzetközi kiadások